Сесія для працівників Оріхівської районної державної адміністрації на тему: «Результати моніторингу Єдиного державного порталу відкритих даних, проведеного Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у 2019 році».

      19 лютого 2020 року для працівників Оріхівської районної державної адміністрації Запорізької області Запорізької області Регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Запорізькій області Сергієм Бізденежним була проведена інформаційна сесія на тему: «Результати моніторингу Єдиного державного порталу відкритих даних, проведеного Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у 2019 році».

      Під час вказаної сесії обговорили обов’язки розпорядників публічної інформації з оприлюднення відкритих даних, основі положення Закону України «Про доступ до публічної інформації» та профільної постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», практичні питання дотримання вимог чинного законодавства з оприлюднення публічної інформації та відкритих даних.

      Окремо обговорили  контрольні функції Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з дотримання законодавства про доступ до публічної інформації.

       Під час заходу належну увагу приділили також позитивним прикладам тих розпорядників публічної інформації, які виконали вимоги законодавства щодо оприлюднення наборів відкритих даних та практичним питанням організації роботи адміністрації з оприлюднення відкритих даних.

      По завершенню заходу учасники мали можливість задати цікаві для себе питання та отримати на них відповіді.